БългарскиEnglishНемскиТурски
BAŞLANGIÇ
ŞIRKET
EKIBIMIZ
HIZMETLER
LISANS
SERTIFIKALAR
GALERI
SORU
BLOG
İLETIŞIM
BAŞLANGIÇ

Tüm sorularınızı cevaplamak için bize ulaşın
ve bireysel bir teklif hazırlar.

 

 

Uluslararası taşımacılık ve nakliye
 
TIA Lojistik genç ve enerjik bir ekip oluşan bir şirkettir . Biz sadece ulaşım hizmetleri şirketi sunan değil , biz ne olursa olsun kendi faaliyetboyutu tüm müşteriler için bir iş ortağı ve bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapacaktır .
 
Sen gelecek uzun vadeli bir ortaklık , doğru tutum , kaliteli hizmet ve sürekli geribildirim için bize güvenebilirsiniz .

Sen profesyonel bir tutum alacak ve yükgerekli taahhüt zaman ve sizin ya da müşterilerine hasarsız geldi . Eğer bize güvenin biz , yastıklı kelimeler için söz veriyorum .
 
Biz 5-24 öğelerin bir yük kapasiteli kamyon , Tilt ve solo araç kendi filosuna sahip
 
CMR ve TIR sözleşmeler ve altında gönderiler CMR sigortası tarafından güvence altına alınmalıdır . Lütfen zhalanie ek yük sigorta içine girebilirsiniz .
 
 
Tam ve kısmi yük taşıması
 
TIA Lojistik , Avrupa, Rusya , Orta Asya ,Orta Doğu veülkedeki tüm ülkelerin ve hem de tam ve parsiyel mal taşımacılığı ve yük taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır . Müşterilerimizinyüksek beklentiler göz önüne alındığında , biz tüm ulaşım hizmetleri gerçekleştirmek ve bireysel teklifler her türlü için hazırız .
 

Yurtiçi taşımacılık
 
TIA lojistik Bulgaristan'da tüm yerleşim ve yerli ulaşım sunuyor .