БългарскиEnglishНемскиТурски
Başlangıç

Tüm sorularınızı cevaplamak için bize ulaşın
ve bireysel bir teklif hazırlar.

 

 

Uluslararası taşımacılık ve nakliye
 
TIA Lojistik genç ve enerjik bir ekip oluşan bir şirkettir . Biz sadece ulaşım hizmetleri şirketi sunan değil , biz ne olursa olsun kendi faaliyetboyutu tüm müşteriler için bir iş ortağı ve bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapacaktır .
 
Sen gelecek uzun vadeli bir ortaklık , doğru tutum , kaliteli hizmet ve sürekli geribildirim için bize güvenebilirsiniz .

Sen profesyonel bir tutum alacak ve yükgerekli taahhüt zaman ve sizin ya da müşterilerine hasarsız geldi . Eğer bize güvenin biz , yastıklı kelimeler için söz veriyorum .
 
Biz 5-24 öğelerin bir yük kapasiteli kamyon , Tilt ve solo araç kendi filosuna sahip
 
CMR ve TIR sözleşmeler ve altında gönderiler CMR sigortası tarafından güvence altına alınmalıdır . Lütfen zhalanie ek yük sigorta içine girebilirsiniz .
 
 
Tam ve kısmi yük taşıması
 
TIA Lojistik , Avrupa, Rusya , Orta Asya ,Orta Doğu veülkedeki tüm ülkelerin ve hem de tam ve parsiyel mal taşımacılığı ve yük taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır . Müşterilerimizinyüksek beklentiler göz önüne alındığında , biz tüm ulaşım hizmetleri gerçekleştirmek ve bireysel teklifler her türlü için hazırız .
 

Yurtiçi taşımacılık
 
TIA lojistik Bulgaristan'da tüm yerleşim ve yerli ulaşım sunuyor .